Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2
w Piotrkowie Trybunalskim

Jury (5 osobowe), po burzliwej naradzie, wybrało zdjęcia, które odzwierciadlają temat. Gratulujemy zwycięzcom, zaś pozostałym serdecznie dziękujemy za udział w zabawie. O terminie wręczenia nagród poinformujemy w późniejszym terminie. GRATULUJEMY…

 
20  kwietnia 2021 roku w naszej szkole w ramach projektu  "Edukacja ekologiczna -Zrównoważone korzystanie z zasobów naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki ochrony wód i gospodarki wodnej " odbyły się stacjonarne warsztaty ekologiczne ze " Nad rzeką, nad jeziorem i w stawie”
12 kwietnia 2021 roku w naszej szkole w ramach projektu  "Edukacja ekologiczna -Zrównoważone korzystanie z zasobów naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki ochrony wód i gospodarki wodnej " odbyły się stacjonarne warsztaty ekologiczne ze "Świata Przygód" na temat :Woda niezbędna do życia.
 
Dzisiaj obchodzimy święto państwowe - Święto Chrztu Polski, ustanowione w 2019 r.
Maska, niby za pomocą magicznej różdżki, pozwala stać się na moment kimś innym. 
Zbrodnia Katyńska zajmuje szczególne miejsce w historii Polski i jest utożsamiana z walką o prawdę, która zwycięża kłamstwo. Uczczenie pamięci wszystkich ofiar, którzy zginęli w sowieckich obozach odbywało się dotąd w naszej szkolnej społeczności w formie szkolnego apelu, porządkowania przez uczniów symbolicznego grobu ofiar a także zapalenia na nim zniczy.
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE CHĘTNE OSOBY DO KONKURSU INDYWIDUALNEGO
Z OKAZJI DNIA CZEKOLADY :) :) :)
 
Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego - uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz wszystkim przyjaciołom naszej szkoły życzy Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2.
1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.
31 marca 2021 roku w naszej szkole w ramach projektu  "Edukacja ekologiczna obejmująca problematykę zanieczyszczeń powietrza oraz szkodliwe oddziaływanie na zdrowie ludzi" odbyły się stacjonarne warsztaty ekologiczne ze "Świata Przygód" na temat: "Jakie jest nasze powietrze? Badanie czystości powietrza."

Kontakt

ul. Dmowskiego 38 e
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 649 22 15
fax 44 732 36 15
e-mail: zsp2@zsp2.piotrkow.pl
www.facebook.com/ZSP2Piotrkow

Czwartek 23 września 2021

Bogusław, Liwiusz, Tekla, Boguchwała, Libert, Zachariasz, Zachary, Krzysztof, Elżbieta, Piotr

Uwaga

Galerie