Rozpoczęliśmy uroczyście rok szkolny 2023/2024. Od jutra zaczynamy naukę :)
Publikujemy informacje dot. rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024.
Już w najbliższy poniedziałek (21 sierpnia) rozpoczyna się obóz matematyczno-językowy "PROGRAMIŚCI Z PIOTRKOWSKIEJ PIOMY".
Uczestników projektu zapraszamy na godzinę 9:00 do sali A36 :)
📣 Drodzy Ósmoklasiści! 🙂
Dziękujemy Wam za wybór naszej szkoły 🤝🏻
Mamy nadzieję, że jako nasi uczniowie, będziecie się tutaj dobrze czuli. 👍
Kilka dni temu poznaliśmy wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych. W naszej szkole okazały się bardzo dobre - nasze Technikum Budowy Maszyn zajęło drugie miejsce wśród piotrkowskich techników pod względem zdawalności matur - procentowo 85%!
Przedstawiamy listę osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie pod nazwą Programiści z piotrkowskiej "Piomy” - obóz matematyczno-językowy dla uczniów ZSP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim – 2
Bardzo miło nam poinformować, że szkolny konkurs fotograficzny  „SLEEVEFACE po niemiecku, czyli ubierz się w książkę niemieckojęzycznego autora” został rozstrzygnięty.
Zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. Wszystkim uczniom gratulujemy osiągnięć i życzymy udanych wakacji :)
Dziś w Mediatece Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak nagrodził najlepszych uczniów piotrkowskich szkół. Miło nam poinformować, że znalazło się w tym gronie pięcioro naszych uczniów.
Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 będzie miało miejsce w piątek (23 czerwca) o godz. 12:00 (duża sala gimnastyczna). Po uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udadzą się do klas.

ul. Dmowskiego 38 e

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?