Delegacja naszej szkoły na miejskich uroczystościach rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja 🇵🇱

28 kwietnia 2023 r. będzie miało miejsce zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych. [program]
Dzisiaj uczniowie klas maturalnych wzięli udział w ciekawej prelekcji na temat Konstytucji 3 maja, którą przedstawił dr hab. Janusz Budziński, pracownik Instytutu Historii piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
Matura 2023 już bardzo blisko, dlatego dziś odbyło się szkolenie dla uczniów, którzy za kilkanaście dni przystąpią do egzaminu dojrzałości.
Już 22 kwietnia (sobota) Start Sezonu Motocyklowego połączony z akcją pomocy dla naszego absolwenta - Kacpra Jańca.
Zapraszamy uczennice i uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie fotograficznym “SLEEVEFACE po niemiecku / Sleeveface – Deutsch, czyli UBIERZ SIĘ W KSIĄŻKĘ lub PŁYTĘ niemieckojęzycznego autora lub autorki”.
Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza do udziału w VII Konkursie Mechanicznym. Konkurs skierowany jest do uczniów ósmych klas szkół podstawowych z Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego.

07-04-2023

Wielkanoc 2023

Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego - uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz wszystkim przyjaciołom naszej szkoły życzy Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2.
Dziś odbył się kolejny wykład w ramach współpracy z Politechniką Częstochowską.

Dn. 23.03.2023 r. członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu odwiedzili pod hasłem „Gramy w zielone” seniorów w Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim.

ul. Dmowskiego 38 e

Czwartek 28 marca 2024

Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?