MOJA FIRMA - MOJA PRZYSZŁOŚĆ
Raz do roku, w spowitym przez wieczorny mrok budynku ZSP Nr 2, spotykają się młodzi, odważni uczniowie, chcący odkryć sekrety i tajniki orientacji zawodowej i zdobyć przydatne w życiu umiejętności. Jest to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie i uczestniczenie w nim jest sporym przeżyciem zwłaszcza, że akcja warsztatów rozgrywa się od godziny 20.00 do 6.00 dnia następnego.
Z 6 na 7 listopada odbyły się w naszej szkole nocne warsztaty  „Moja firma- moja przyszłość”.  Zapraszamy do przeczytania relacji i obejrzenia zdjęć.

Dnia 7 grudnia 2015r. w naszej szkole odbędzie się prelekcja przedstawiciela Urzędu Skarbowego na temat „Narodowej Loterii Paragonowej”.
Jeśli masz 18 lat, zabierz w ten dzień paragon fiskalny na kwotę powyżej 10 zł !
Kandydaci:

Rozpoczęliśmy w naszej szkole akcję "I Ty możesz zostać Swiętym Mikołajem".
05-11-2015

AKCJA KRWIODAWSTWA

26 października  2015 roku na terenie naszej szkoły odbyła się AKCJA HONOROWEGO ODDAWANIA KRWI.  Celem akcji było zebranie krwi potrzebnej dla chorej pięciomiesięcznej dziewczynki Liliany Borkowskiej.
Dnia 22 X 2015 roku, w naszej szkole/ZSP NR 2/ odbył sie Apel poświęcony JP II. W przedstawieniu uczniowie klas maturalnych obejrzeli film poświęcony Naszemu Rodakowi, wysłuchali wierszy Czesława Miłosza i Reginy Sobik.
Szukamy chętnych do zespołu redakcyjnego gazetki szkolnej.
W trakcie realizacji programu chemii dla szkół średnich nie trudno zauważyć, że ogromnym zainteresowaniem cieszy się eksperyment chemiczny. Podczas pracy na lekcji doświadczenie chemiczne realizowane jest w formie pokazu.
16 października 2015 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z  Panią Małgorzatą Kosieradzką z  Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi

ul. Dmowskiego 38 e

Czwartek 23 września 2021

Bogusław, Liwiusz, Tekla, Boguchwała, Libert, Zachariasz, Zachary, Krzysztof, Elżbieta, Piotr