W dniach 15 stycznia - 11 lutego 2023 r. odbędzie się wyjazd do Saragossy w ramach projektu „Praktyki zagraniczne dla ZSP 2 w Piotrkowie Trybunalskim" - program Erasmus+.

08-12-2022

Mikołajkowa zabawa

7.12 odbyła się w naszej szkole zabawa choinkowa dla dzieci. Impreza organizowana we współpracy z Radą Osiedla "Południe". W roli głównej Mikołajowie i Śnieżynki z ZSP2.
21 listopada 2022 roku uczniowie naszej szkoły z klas o profilu biologiczno- chemicznym odwiedzili oryginalną wystawę twórcy metody plastynacji dr Gunthera  von Hagensa.
W hali OSIR odbył się Turniej Szachowy pod patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka.
30-11-2022

Bajkowe Andrzejki

W dniu 25.11.2022 roku odbyła się w naszej szkole integracyjna zabawa andrzejkowa. W tym popołudniowym spotkaniu wzięli udział wolontariusze naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu pod opieką pani Barbary Krawczyk oraz pani Katarzyny Krawczykoraz zaproszeni goście: młodzież niepełnosprawna - podopieczni Centrum Edukacyjno - Rehabilitacyjnego „SZANSA” oraz rodziny z dziećmi z Osiedla Południe.
We współpracy z Radą Osiedla Południe zapraszamy na imprezę "Bajkowe andrzejki" - 25 listopada w godzinach 16:00-19:00.
Dziś naukę w budynku naszej szkoły rozpoczynają uczniowie ósmych klas Szkoły Podstawowej nr 12. Witamy was u siebie i mamy nadzieję, że będziecie się tutaj dobrze czuć.

16 listopada odbyła się wycieczka uczniów klas II, III i IV technikum kształcącego w zawodzie technik mechanik. Uczniowie mieli okazję zwiedzić największy zakład produkcyjny branży lotniczej w Wielkopolsce - Pratt & Whitney, który mieści się w Kaliszu.
10-11-2022

Warszawa nieugięta

9 listopada 2022 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w niezwykłym koncercie „WARSZAWA NIEUGIĘTA” w MCK PGE Giganty Mocy w Bełchatowie. Projekt został realizowany przez Fundację „Towarzystwo Projektów Edukacyjnych” we współpracy Łódzkim Kuratorem Oświaty i Delegaturą w Piotrkowie Trybunalskim.
Dziś w siedzibie naszej szkoły gościliśmy prof. dr hab. inż. Norberta Sczygiola, rektora Politechniki Częstochowskiej.

ul. Dmowskiego 38 e

Czwartek 28 marca 2024

Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?