Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2
w Piotrkowie Trybunalskim

Nasi uczniowie mogą poznawać w praktyce możliwości związane z drukiem 3D. Wszystko dzięki realizacji projektu "Wysoka jakość kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim".
Politechnika Łódzka stworzyła portal Energia Młodych Innowatorów (www.dialog.p.lodz.pl) – kompendium wiedzy z zakresu przedsiębiorczości.
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim współpracuje od roku z Goethe Institut w Warszawie włączając się aktywnie w projekt Deutsch Plus.
Uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz wszystkim przyjaciołom naszej szkoły - Błogosławionych Świąt
Bożego Narodzenia życzy Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2.
Przemoc ze strony rówieśników, dyskryminacja, hejt w szkole i internecie. Brak zrozumienia przez dorosłych. Odebrana przez epidemię swoboda… Dramaty, które przeżywają młodzi ludzie, narastają błyskawicznie. Na pomoc medyczną trzeba długo czekać, ale wiele problemów można rozwiązać zwykłą rozmową.
Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zdobyli II i III miejsce w konkursie pod nazwą “Nasza Nowa Przestrzeń” organizowanym w ramach projektu “Partycypacja w planowaniu przestrzennym” przez Pracownię Planowania Przestrzennego w Piotrkowie Trybunalskim.
Kolejny dobry występ naszych uczniów na zapaśniczej imprezie. Podczas Mistrzostw Zrzeszenia LZS w Siedlcach zdobyli 2 medale :)
W miniony weekend w Nowinach k/Kielc odbyły się IX Mistrzostwa Polski Młodziczek w zapasach kobiet.
16-11-2020

Informacja

Informujemy, że uroczystości pogrzebowe ŚP. Ryszarda Mazeranta rozpoczną się 28 listopada (sobota) o godz. 11:30 w Kaplicy Cmentarnej w Piotrkowie Trybunalskim.
Z głębokim smutkiem przekazujemy wiadomość o śmierci emerytowanego dyrektora naszej szkoły Ryszarda Mazeranta. W naszej pamięci zapisał się jako wyjątkowy człowiek, wychowawca, oddany pedagog - legenda naszej szkoły. Cześć Jego Pamięci.


 

Kontakt

ul. Dmowskiego 38 e
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 649 22 15
fax 44 732 36 15
e-mail: zsp2@zsp2.piotrkow.pl
www.facebook.com/ZSP2Piotrkow

Czwartek 23 września 2021

Bogusław, Liwiusz, Tekla, Boguchwała, Libert, Zachariasz, Zachary, Krzysztof, Elżbieta, Piotr

Uwaga

Galerie