Nasza młodzież odpowiedziała na apel o włączenie się do akcji zbiórki krwi "Impuls dla serca".
Ogłaszamy nabór do klas pierwszych w roku szkolnym 2023/2024 :) Ósmoklasisto - jeśli szukasz dla siebie szkoły średniej, to przedstawiamy ci ofertę różnych klas w naszej przyjaznej szkole.
Samorząd Uczniowski ogłasza nabór kandydatów na stanowisko Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.
Departament Sportu i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego informuje o ogłoszeniu XVII edycji jednorazowych stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego.
Już za kilka dni grupa naszych uczniów wyjedzie do hiszpańskiej Saragossy w ramach programu Erasmus Plus. Niedawno uczniowie wraz z rodzicami uczestniczyli w spotkaniu informacyjnym, podczas którego otrzymali najważniejsze informacje na temat wyjazdu. Hiszpanio - niedługo przybywamy ;)
Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia :)
22 grudnia młodzież naszej szkoły przedstawiła świąteczny program artystyczny.
22 grudnia odbędzie się spotkanie przedświąteczne społeczności ZSP2 oraz jasełka. Zajęcia szkolne w tym dniu będą odbywały się wg skróconego planu. Wykaz w załączniku.
Już wiemy, kto pojedzie do Saragossy w ramach programu Erasmus + 🙂 Czy jesteś w tym gronie? Sprawdź na liście przy wejściu do szkoły 🙂
Zachęceni sukcesem imprezy, która odbyła się w naszej szkole postanowiliśmy przedświątecznie odwiedzić SOSW w Piotrkowie Trybunalskim.

ul. Dmowskiego 38 e

Środa 14 sierpnia 2024

Alfred, Euzebiusz, Atanazja, Kalikst, Dobrowoj, Maksymilian, Dobrowoja, Machabeusz, Ursycyn, Majnard

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?