Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2
w Piotrkowie Trybunalskim

Już za kilka dni grupa naszych uczniów wyjedzie do hiszpańskiej Saragossy w ramach programu Erasmus Plus. Niedawno uczniowie wraz z rodzicami uczestniczyli w spotkaniu informacyjnym, podczas którego otrzymali najważniejsze informacje na temat wyjazdu. Hiszpanio - niedługo przybywamy ;)
Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia :)
22 grudnia odbędzie się spotkanie przedświąteczne społeczności ZSP2 oraz jasełka. Zajęcia szkolne w tym dniu będą odbywały się wg skróconego planu. Wykaz w załączniku.
Już wiemy, kto pojedzie do Saragossy w ramach programu Erasmus + 🙂 Czy jesteś w tym gronie? Sprawdź na liście przy wejściu do szkoły 🙂
Zachęceni sukcesem imprezy, która odbyła się w naszej szkole postanowiliśmy przedświątecznie odwiedzić SOSW w Piotrkowie Trybunalskim.
12 grudnia gościliśmy w naszej szkole uczniów SP5 i SP10 z Piotrkowa Trybunalskiego.
Przedstawiamy porządek zebrań z rodzicami w grudniu 2022 r.
 
W dniach 15 stycznia - 11 lutego 2023 r. odbędzie się wyjazd do Saragossy w ramach projektu „Praktyki zagraniczne dla ZSP 2 w Piotrkowie Trybunalskim" - program Erasmus+.
 
08-12-2022

Mikołajkowa zabawa

7.12 odbyła się w naszej szkole zabawa choinkowa dla dzieci. Impreza organizowana we współpracy z Radą Osiedla "Południe". W roli głównej Mikołajowie i Śnieżynki z ZSP2.
21 listopada 2022 roku uczniowie naszej szkoły z klas o profilu biologiczno- chemicznym odwiedzili oryginalną wystawę twórcy metody plastynacji dr Gunthera  von Hagensa. 

Kontakt

ul. Dmowskiego 38 e
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 649 22 15
fax 44 732 36 15
e-mail: zsp2@zsp2.piotrkow.pl
www.facebook.com/ZSP2Piotrkow

Sobota 28 stycznia 2023

Augustyn, Manfred, Manfreda, Flawian, Ildefons, Julian, Karol, Piotr, Roger, Tomasz, Waleriusz, Walery

Uwaga

Galerie

Ankieta

Czy masz profil na Facebooku?Zobacz wyniki