8 LUTEGO 2022
Serdeczne podziękowania dla uczniów ZSP2 za udział w akcji charytatywnej „Dzień kundelka” i zebranie karmy dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim.
Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza do udziału w I edycji konkursu filmTECH. Konkurs skierowany jest do uczniów ósmych klas szkół podstawowych z miasta i powiatu piotrkowskiego.
1 lutego przypada Dzień Ubezpieczenia Samochodu (Car Insurance Day). Bez obaw, nie oznacza to, że musimy wykupić kolejną polisę dla swojego auta. To nietypowe święto ma inny cel - uświadamiać kierowców o tym obowiązku i pomagać w doborze najlepszego ubezpieczenia.
Troszkę już to trwa - zima, plucha, zbyt długie noce i dni, które nie dają czasu na realizację marzeń, bo są zwyczajnie za krótkie.
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU  :)
Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza do udziału w VI Konkursie Mechanicznym.
Przyszli technicy pojazdów samochodowych jeden egzamin mają już za sobą, w zeszłym roku przystąpili do egzaminu MG18.
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w etapie szkolnym VIII edycji konkursu historycznego "Żołnierze Wyklęci obudźcie Polskę!", którego celem jest popularyzacja historii, rozbudzanie zainteresowania wiedzą o Żołnierzach Wyklętych i kształtowanie postaw patriotycznych wśród młodzieży.

ul. Dmowskiego 38 e

Czwartek 15 sierpnia 2024

Napoleon, Maria, Stefan, Arnolf, Arnulf, Trzebiemir, Armida

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?