W ramach projektu "Edukacja ekologiczna obejmująca problematykę zanieczyszczeń powietrza oraz szkodliwe oddziaływanie na zdrowie ludzi" odbyły się 17marca kolejne warsztaty ekologiczne ze „Świata Przygód” tym razem w formie online.
Obchodzony Światowy Dzień Mórz ma na celu uświadomienie, że morza są wspólnym dobrem, a ochrona środowiska morskiego powinna być przedmiotem zainteresowania i odpowiedzialności nie tylko rządów czy instytucji, ale także całej ludzkiej społeczności.
Nasi nauczyciele chętnie wykorzystują elementy arteterapii angażując młodzież w konkursy i projekty plastyczne, w wykonywanie opraw plastycznych różnych uroczystości oraz wykorzystując na zajęciach rewalidacji indywidualnej.
Mamy  to!
W dniu 13 marca 2021r. dobiegła końca I edycja szkolenia z zakresu programowania obrabiarek w ramach realizacji projektu: „Wysoka jakość kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim”.
Uczniowie Technikum Budowy Maszyn ZSP nr 2 po raz kolejny znaleźli się w gronie 16 finalistów w konkursie „Konstruktorzy marzeń” organizowanym przez Centrum Nauki Kopernik!
Trwa kurs kolejnej grupy uczniów naszej szkoły w zakresie programowania obrabiarek CNC.
4.03.2021 r. uczniowie klasy 2f Lo wzięli udział w wyjątkowej lekcji online zorganizowanej za pośrednictwem platformy ZOOM w ramach międzynarodowego projektu, który jest efektem współpracy wydawnictwa Pearson i BBC.
08-03-2021

Dzień Kobiet 2021

Wszystkiego co najlepsze dla wszystkich Pań życzy męska część Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 :)
06-03-2021

Kurs dla grupy IV

03-03-2021

Uwaga - konkurs!

Ogłaszamy zapowiadany w ubiegłym tygodniu KONKURS! Szczegóły w filmie!

ul. Dmowskiego 38 e

Piątek 18 paździenika 2024

Asklepiades, Bratomił, Julian, Just, Łukasz, Miłobrat, Piotr, Remigia, Remigiusz, Siemowit

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?