19 października 2016 r. odbyła się III edycja szkolnego konkursu „Czy znasz ten zawód?” Organizatorkami tego przedsięwzięcia były: szkolny doradca zawodowy, pani Joanna Adaszek i nauczyciel wspomagający, pani Aldona Kacpura.

W ramach współpracy naszej szkoły z Piotrkowską Spółdzielnią Mieszkaniową oraz mieszkańcami pobliskiego osiedla, w związku z nadchodzącą zimą, w dniach 20 – 31 października organizujemy zbiórkę pieniędzy na ocieplany domek oraz karmę dla wolno żyjących kotów.
 Jak  co roku, tak i tym razem drużyna dziewcząt  reprezentowała naszą szkołę w przedsięwzięciu organizowanym przez Referat Zarządzania Kryzysowego.

W dniu 13 października 2016 roku na Miejskim Stadionie „Concordii” odbyły się sztafetowe biegi przełajowe.
Reprezentanci naszej szkoły sezon lekkoatletyczny 2016/2017 zaczęli od bardzo wysokiego „Ce”.
14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Z tej okazji młodzież z klasy 3C liceum: Anita Famulska, Lidia Pabich, Adriana Grabiec i Robert Alberciak czytała bajki J. Tuwima „Okulary”, „Lokomotywa” i opowiadanie R. Piątkowskiej „ Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść”.
W dniu 13 października klasy drugie Technikum Budowy Maszyn pod opieką nauczycieli podstaw przedsiębiorczości - Joanny Adaszek i Rafała Fraja udały się z wizytą do Urzędu Skarbowego w Piotrkowie Trybunalskim.
Jedną z wielu atrakcji na tegorocznych Targach Edukacyjnych Salon Maturzystów Łódź 2016 był konkurs zorganizowany przez Profi - Lingua, łódzką Szkołę Języków Obcych.

ul. Dmowskiego 38 e

Wtorek 07 maja 2024

Benedykt, Florian, Gizela, August, Ludomiła, Domicela, Domicjan, Domicjana, Flawia, Róża, Sykstus, Piotr

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?