W dniu 14 czerwca 2016 r. odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Wiedzy Technicznej.
ZAPRASZAMY DO LEKTURY
FOTO RELACJA
Uczniowie naszej szkoły zajęli drugie miejsce w trzynastej edycji wojewódzkiego konkursu "Dachy Europy".  W ciągu siedmiu lat udziału naszej szkoły jest to kolejny sukces, gdyż wyróżnione, medalowe miejsce udało nam się zająć kilka razy.
Obchody Święta Konstytucji 3 Maja rozpoczęły się mszą świętą w intencji Ojczyzny w amfiteatrze miejskim. Mszę odprawił ksiądz Biskup Pomocniczy Senior Archidiecezji Łódzkiej Adam Lepa.
W dniu 21.04.2016r uczniowie klas technikum I TA, I TB i II TD pod opieką pani Agnieszki Lenarcik, pani Joanny Adaszek i pana Mariusz Sobańskiego uczestniczyli w XVI Festiwalu Nauki,  Techniki i Sztuki w Łodzi. Celem festiwalu była prezentacja, popularyzacja osiągnięć naukowych i zainteresowanie młodzieży nauką.
Nadszedł czas pożegnania kolejnych absolwentów naszej szkoły W piątek 29 kwietnia 2016 roku w ZSP Nr 2 odbyła się uroczysta akademia. Było pięknie i wzruszająco.
W związku z rocznicą Zbrodni Katyńskiej w dniu 14.04.16. w naszej szkole odbyła się prelekcja dr. Tomasza Szczepańskiego.

W tym roku obchodzimy 225. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Dla uczczenia tego wydarzenia społeczność naszej szkoły przygotowała uroczystą akademię.

W dniu 8 IV 2016 roku, Maturzyści naszej szkoły udali się w pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze w Częstochowie.
   Po przybyciu  do celu młodzi ludzie przeszli do kaplicy cudownego obrazu na krótką modlitwę.

ul. Dmowskiego 38 e

Wtorek 07 maja 2024

Benedykt, Florian, Gizela, August, Ludomiła, Domicela, Domicjan, Domicjana, Flawia, Róża, Sykstus, Piotr

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?