Zapraszamy do udziału w projekcie :)

Drodzy Uczniowie, serdecznie zapraszamy do składania aplikacji do udziału w projekcie pod nazwą:  Programiści z piotrkowskiej "Piomy” - obóz matematyczno-językowy dla uczniów ZSP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim w ramach pierwszego otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania w 2022 roku.
Uczestnicy obozu nabędą kompetencje w zakresie programowania. Wezmą udział w warsztatach z tworzenia projektów społecznych oraz  warsztatach motywacyjnych z doradcą edukacyjno zawodowym z efektywnego zarządzania czasem, planowania kariery i gimnastyki umysłu. Odbędą szereg zajęć z algorytmiki i języka angielskiego dla branży programistycznej. Wezmą udział w dwóch wycieczkach o charakterze historyczno- krajoznawczym realizowanych w języku angielskim i wycieczkach edukacyjno-zawodowych.

Kto może aplikować?
– Każdy uczeń ZSP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim uczący się w zawodzie technik programista i technik teleinformatyk, który nie ukończył 19. roku życia.
Kiedy i gdzie złożyć formularz aplikacyjny?
–  15. – 22. czerwca 2022 r. na adres e-mail: lidialopusiewicz@gmail.com

Kto ma pierwszeństwo w rekrutacji?
- osoby niepełnosprawne i dziewczęta

Obóz naukowy odbędzie się w siedzibie naszej szkoły
w terminie: 17.08.2022 r. - 31.08.2022 r.

Formularz rekrutacji uczestników w projekcie (docx) 0.08mb, (Pobrań: 79)
Formularz rekrutacji uczestników w projekcie (pdf) 0.30mb, (Pobrań: 85)
Ogłoszenie (pdf) 0.14mb, (Pobrań: 59)