Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2
w Piotrkowie Trybunalskim

Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2023/2024

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 7 =

 



mgr Lidia Łopusiewicz – dyrektor szkoły
mgr Beata  Hałaczkiewicz – wicedyrektor
mgr Michał Błoński – wicedyrektor

 

NAUCZYCIELE JĘZYKA POLSKIEGO:
Jochymek- Sobczyk Marzena
Klukowska Iwona
Kołacińska Anna
Łuszczyńska Beata
Pelikan Tomasz
Rzędowska Anna
Stępień - Ciesielska Iwona
Sochacka Marta
Ziętek Joanna
 
      NAUCZYCIELE JĘZYKA NIEMIECKIEGO:
Czarczyk Agnieszka
Krawczyk Barbara
Łopusiewicz Lidia
Nowakowska Agnieszka
Patryarcha Katarzyna
Pstrokońska Dorota




 
NAUCZYCIELE HISTORII I WOS:
Danielak Mariusz
Fabiański Artur
Goworek Witold
Hałaczkiewicz Beata
Piwowarska Iwona
Sochacka Renata
Ostrowski Artur
 
  NAUCZYCIELE BIOLOGII I PRZYRODY:
Błoński Michał
Matuszczyk Wioletta
Purgał Renata




 
NAUCZYCIELE CHEMII:
Cuper Beata
Olczyk Halina
Kacprzyk Marzena



 
  NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW INFORMATYCZNYCH:
Cygan - Kwapisz Agnieszka
Fraj Rafał
Gawroński Paweł
Kosela Mariusz
Patryarcha Katarzyna
Lenarcik Agnieszka
Łuczak Edward
Włóka Mieczysław
 
NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH:
Cygan - Kwapisz Agnieszka
Dróżdż Bogusław
Fraj Rafał
Gielec-Gałązka Małgorzata
Grabowski Andrzej
Górski Waldemar
Lenarcik Agnieszka
Lesiak Piotr
Lesiak Wiktor
Łuczak Edward
Puławski Bartłomiej
Rogalski Piotr
Sobański Mariusz
Włóka Mieczysław
 
 
MUZYKA:
Stępień - Ciesielska Iwona












 
NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY:
Chęcińska Emilia
Grzybek Małgorzata
Jarosz Izabela
Kacpura Aldona
Klepacz Renata
Krawczyk Katarzyna
Kopeć Dominika
Łuszczyńska Beata
Makowska Aleksandra
Makowska Izabela
Matuszczyk Wioletta
Migdał-Nowak Lidia
Nowak Edyta
Piwowarska Iwona
Pstrokońska Dorota
Rudzka-Mączka Beata
Zielonka Ewa
Żelazowska Beata
Żyra Katarzyna

 
  NAUCZYCIELE RELIGII:
Piechocka Maria
Święconek Ewa
Szaler Małgorzata










 
NAUCZYCIELE JĘZYKA ANGIELSKIEGO:
Bernacka Sylwia
Chojnacka Aleksandra
Fabiański Artur
Fijałkowska Anna
Ryżewska Beata
Sykała Katarzyna
Tułnowska Magda
Zielonka-Wojtera Karolina
 
  DORADCA ZAWODOWY:
Adaszek Joanna







 
NAUCZYCIELE JĘZYKA ROSYJSKIEGO:
Kopeć Dominika

 
  NAUCZYCIELE GEOGRAFII:
Makowska Izabela
Olczyk Magdalena
Palus Bożena
Sochacka Renata
NAUCZYCIELE MATEMATYKI:
Gielec-Gałązka Małgorzata
Kacpura Aldona
Kamińska Agata
Kulik Ewa
Lis Przemysław
Mazerant Małgorzata
Skowronek Bożena
Wodarczyk Anetta
 
  NAUCZYCIELE FIZYKI:
Gielec-Gałązka Małgorzata
Maliszewski Dariusz
Skowronek Bożena

 
PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI:
Adaszek Joanna
Sochacka Renata

 
  NAUCZYCIELE EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA:
Pelikan Tomasz
 
NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO:
Fałek Remigiusz
Jakubik Marcin
Kalinowska Anna
Kubala Radosław
Lalek Jolanta
Więcek Ewa
 
  SZKOLNY PEDAGOG:
Zielonka Michał





 
BIBLIOTEKA SZKOLNA:
Klukowska Iwona
Rzędowska Anna
 
  LOGOPEDA
Warczakowska Beata
 



 
  WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE:
Piwowarska Iwona
Więcek Ewa
Zielonka Michał
 
JĘZYK FRANCUSKI i HISZPAŃSKI:
Kaczmarek Ewa
  SZKOLNY PSYCHOLOG:
Makowska Aleksandra
Famulska Anita
.,