Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2
w Piotrkowie Trybunalskim

KONSULTACJE

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 6 =

KONSULTACJE Z UCZNIAMI I RODZICAMI W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

 
LP Nazwisko i imię przedmiot dzień godzina sala
  1.  
 
Adamus Michał

 
Przedmioty zawodowe poniedziałek 12:45 - 13:30 A 24
  1.  
Adaszek Joanna podstawy przedsiębiorczości, doradztwo zawodowe poniedziałek 13.35- 14.20 B6
  1.  
Bereska Dorota wspomaganie poniedziałek 12.45-13.30 C
  1.  
Bernacka Sylwia język angielski środa 10 55-11.40 A 28
  1.  
Błoński Michał Biologia poniedziałek 8:10-8:55 A13
  1.  
Cygan-Kwapisz Agnieszka przedmioty zawodowe, informatyka wtorek 12:45 - 13:30 B11
  1.  
Chęcińska Emilia nauczyciel wspomagający czwartek 9:05-9:50 B21a
  1.  
Czarnecka Agnieszka Fizyka Piątek 12.45-13.30 C
  1.  
Dróżdż Bogusław przedmioty zawodowe piątek 10.55-11.40 A23
  1.  
Fabiański Artur język angielski poniedziałek 10.00-10.45 A4
  1.  
Fałek Remigiusz w-f wtorek 9.05- 9.50 DSG
  1.  
Fijałkowska Anna język angielski środa 10.00-10.45 A28
  1.  
Fraj Rafał informatyka, TSiAI, SiAI, PDZP wtorek 15.10-15.55 B9
  1.  
Gielec - Gałązka Małgorzata matematyka, fizyka, PKMiM, PKM poniedziałek 8.10-8.55 B42
  1.  
Gątkowski Wiesław Przedmioty zawodowe wtorek 8.10-8.55 A24
  1.  
Goworek Witold historia środa 13.35-14.20 Czyt.
  1.  
Grabowski Andrzej Przedmioty zawodowe wtorek 13.35-14.20 A24
  1.  
Grzybek Małgorzata Wspomaganie czwartek 8:10-8:55 C
  1.  
Hałaczkiewicz Beata Historia czwartek 13.35-14.20 B 43
  1.  
Jakubik Marcin W-F piątek 10.55-11.40 DSG
  1.  
Kacpura Aldona Wspomaganie Piątek 12.45-13.30 B21a
  1.  
Kaczmarek Ewa język francuski i hiszpański Piątek 11.50-12.35 A7
  1.  
Kamińska Agata Matematyka wtorek 12.45-13.30 A 36
  1.  
Klukowska Iwona język polski środa 12.45-13.30 czytelnia
  1.  
Kołacińska Anna język polski piątek 12.45-13.30 B10
  1.  
Krawczyk Barbara język niemiecki,
jęz. obcy zawodowy, działalność gosp.
wtorek

8.10-8.55

 
A40
  1.  
Krawczyk Katarzyna rewalidacja, wspomaganie poniedziałek 11.50-12.35 C
  1.  
Kubala Radosław W-F środa 11.50-1230 Duża sala
  1.  
Kulik Ewa matematyka środa 7.20-8.05 A15
  1.  
Lalek Jolanta wychowanie fizyczne czwartek 11.50-1230 SG1
  1.  
Lasecka Dominika język rosyjski wtorek 12:45-13:30 A38
  1.  
Lenarcik Agnieszka przedmioty zawodowe, informatyka wtorek 13:35 - 14:15 B13
  1.  
Łopusiewicz Lidia Język niemiecki wtorek 13:35 - 14:15 A 16
  1.  
Łuczak Edward TDiPS , SiST , KiPSiST, PKC, AiESR,UiKSK Informatyka,WiUTSR środa 10.00-10.45 B7
  1.  
Łuszczyńska Beata wspomaganie,język polski, rewalidacja czwartek 14:25-15:10 WSK
  1.  
Makowska Aleksandra Psycholog poniedziałek 10.55 - 11.40 A22
  1.  
Makowska Izabela wspomaganie, geografia, rewalidacja wtorek 13:35-14:20 B47
  1.  
Maliszewski Dariusz fizyka czwartek 13:35-14:20 B44
  1.  
Matuszczyk Wioletta wspomaganie wtorek 10.55 - 11.40 B9
  1.  
Migdał - Nowak Lidia wspomaganie czwartek 14:25-15:10 B 9
  1.  
Nowakowska Agnieszka język niemiecki piątek 13.35- 14.20 pokój A
  1.  
Olczyk Halina chemia środa 11:50-12:35 B15
  1.  
Olczyk Magdalena geografia poniedziałek 11:50-12:35 B47
  1.  
Ostrowski Artur WOS Historia piątek 13.35-14.20 pokój n. B
  1.  
Patryarcha Katarzyna język niemiecki wtorek 10.55-11.40 A 34
  1.  
Pelikan Tomasz język polski piątek 14:25-15:10 A 38
  1.  
Piechocka Maria Religia poniedziałek 10.55 - 11.40 A37.
  1.  
Piwowarska Iwona Historia wtorek 14:25-15:10 pokój n. B
  1.  
Polanin - Gruszka Anetta język polski środa 14.25-15.10 A15
  1.  
Pstrokońska Dorota język niemiecki poniedziałek 11.50-12.35 A25
  1.  
Puławski Bartłomiej przedmioty zawodowe + informatyka wtorek 9.05-9.50 A24
  1.  
Purgał Renata biologia, propedeutyka nauk medycznych piątek 13.35-14.20 pokój n. B
  1.  
Rogalski Piotr Zajęcia praktyczne piątek 12.15 14.00 firma mbl
  1.  
Rudzka - Mączka Beata wspomaganie środa 8.10 - 8.55 pokój B
  1.  
Ryżewska Beata język angielski piątek 10:00 - 10:45 B40
  1.  
Rzędowska Anna język polski środa 11:50 - 12:35 Czytelnia
  1.  
Skowronek Bożena Matematyka piątek 10:00-10:45 B42
  1.  
Stępień-Ciesielska język polski
muzyka
środa 11:50 - 12:35 A17
  1.  
Sobański Mariusz PiOOSN Czwartek 10:00-10:45 A12
  1.  
Sochacka Marta język polski, wspomaganie Wtorek 9.05-9.50 B10
  1.  
Sochacka Renata geografia, historia,podstawy przedsiębiorczości, przyroda środa 10.55- 11.40 A38
  1.  
Sykała Katarzyna j. angielski poniedziałek 11:50-12:35 A29

 
  1.  
Święconek Ewa Religia piątek 12:45-13:30 A37
  1.  
Warczakowska Beata logopedia czwartek 10.55-11.40 B6
  1.  
Więcek Ewa w-f czwartek 14.20-15.10 DSG
  1.  
Włodarczyk Aneta wspomaganie wtorek 11:50 - 12:35 B9
  1.  
Włóka Mieczysław informatyka,
pracownia rysunku technicznego
wtorek 12.45-13.30 pok
n. A
  1.  
Wodarczyk Anetta Matematyka Środa 11:50 - 12:35 pok. n. A
  1.  
Zielonka Ewa
 
Wspomaganie Wtorek 10:00-10:45 pok.N. B
  1.  
Zielonka Michał Pedagog Czwartek 12:45- 13:30 A 23a


71.

 


Zielonka - Wojtera Karolina
Język angielski czwartek 10.00-10.45 C 4
72. Ziętek Joanna



 
język polski wtorek 10.55-11.40 A35




 

Załączniki artykułu