OMOC PSYCHOLOGICZNO PEDAGOGICZNA
W ROKU SZKOLNYM 2022/2023
KONSULTACJE
W ROKU SZKOLNYM 2022/2023
KONSULTACJE
LP | Nazwisko i imię | Rodzaj zajęć | Dzień i godzina | sala |
---|---|---|---|---|
1. | Adamus Michał | Konsultacje | Środa 15:10-15:55 | A36 |
2. | Adaszek Joanna | Konsultacje | Środa 14.25-15.10 | B6 |
3. | Bereska Dorota | konsultacje | wtorek 12.45-13.30 | bud.C |
4. | Bernacka Sylwia | konsultacje | poniedziałek 12:45-13:30 | A29 |
5. | Cygan-Kwapisz Agnieszka | konsultacje | wtorek 10:00 - 10:45 | b11 |
6. | Chęcińska Emilia | konsultacje | środa 14.20 - 15.10 (co drugi tydzień) | WSK |
7. | Katarzyna ŻYRA | konsultacje | Wtorek 14.25-15.10 | WSK |
8. | Dróżdż Bogusław | konsultacje | środa 11.50-12.35 | A23 |
9. | Fabiański Artur | konsultacje | poniedziałek 13.30-14.15 | A4 |
10. | Fałek Remigiusz | konsultacje | czwartek 10.00-10.45 | SG2 |
11. | Fijałkowska Anna | konsultacje | środa 9:05-9:50 | A28 |
12. | Fraj Rafał | konsultacje | wtorek 15.10 - 15.55 | B9 |
13. | Gielec - Gałązka Małgorzata | konsultacje | 9.05 - 9.45 | B9 |
14. | Beata Zambrowicz | Konsultacje | Piątek 9:05 - 9:50 | Pokój B |
15. | Aleksandra Duda | konsultacje | środa 10:55-11:40 | pokój B |
16. | Jakubik Marcin | konsultacje | poniedziałek 12.45-13.30 | SG1 |
17. | Kacpura Aldona | Konsultacje | Czwartek 14.25-15.10 | B21a |
18. | Kaczmarek Ewa | Konsultacje | Poniedziałek 11.50-12.35 | pokój B |
19. | Kamińska Agata | Konsultacje | Czwartek 11.00-11.45 | A 36 |
20. | Kołacińska Anna | konsultacje | Wtorek 13:35-14:20 | pokój B |
21. | Krawczyk Barbara | konsultacje | czwartek 10:55-11:40 | A25 |
22. | Krawczyk Katarzyna | konsultacje | czwartek 11.50-12.35 | budynek C |
23. | Kubala Radosław | konsultacje | czwartek 12:45-13:30 | SG2 |
24. | Kulik Ewa | konsultacje | czwartek 8.10-8.55 | A15 |
25. | Lalek Jolanta | konsultacje | poniedziałek 12.50-13.25 | SG1 |
26. | Kopeć Dominika | konsultacje | wtorek 7:20-8:05 | A38 |
27. | Lenarcik Agnieszka | konsultacje | czwartek 12:45-13:30 | B13 |
28. | Łuczak Edward | konsultacje | piątek 11.50-12.35 | B7 |
29. | Łuszczyńska Beata | konsultacje | poniedziałek 14:25-15:10 | WSK |
30. | Makowska Aleksandra | konsultacje | wtorek 8:10 - 8:55 | A22 |
32. | Maliszewski Dariusz | Konsultacje | poniedziałek 14:25-15:10 | B44 |
33. | Matuszczyk Wioletta | konsultacje | piątek 14.25 -15.10 | B46 |
34. | Mazerant Małgorzata | konsultacje | środa 10.00-10.45 | pokój A |
35. | Migdał - Nowak Lidia | konsultacje | wtorek 9.05-9.50 | pokój B |
36. | Nowakowska Agnieszka | konsultacje | wtorek 12.45-13.30 | pokój A |
37. | Olczyk Halina | konsultacje | piątek 10:00-10:45 | B15 |
38. | Olczyk Magdalena | konsultacje | wtorek 12 45- 13 30 | B 47 |
39. | Ostrowski Artur | konsultacje | piątek 11.50-12.35 | pokój B |
40. | Patryarcha Katarzyna | konsultacje | piątek 11.55-12.40 | A34 |
41. | Pelikan Tomasz | konsultacje | poniedziałek 14.25-15.10 | A26 |
42. | Piechocka Maria | konsultacje | wtorek 12.45 - 13.30. | A37 |
43. | Piwowarska Iwona | konsultacje | poniedziałek 9:05-9:50 | |
44. | Polanin - Gruszka Anetta | konsultacje | czwartek 8.10 - 8.55 | A18 |
45. | Pstrokońska Dorota | konsultacje | wtorek 13.35-14.20 | A25 |
46. | Puławski Bartłomiej | konsultacje | poniedziałek 10.00 - 10.45 | Pokój A |
47. | Rogalski Piotr | konsultacje | środa 10.55-11.40 | Pokój A |
48. | Rudzka - Mączka Beata | konsultacje | poniedziałek 13.35 - 14.20 | B21a |
49. | Ryżewska Beata | konsultacje | poniedziałek 13.35 - 14.20 | Pokój B |
50. | Ireneusz Pawłowski | Konsultacje | środa 13.35-14.20 | B42 |
51. | Skowronek Bożena | Konsultacje | piątek 11.50-12.35 | A18 |
52. | Stępień-Ciesielska Iwona | Konsultacje | wtorek 11:50 - 12:35 | B6 |
53. | Sobański Mariusz | konsultacje | piątek 10:00-10:45 | A12 |
54. | Sochacka Marta | konsultacje | środa 11.50-12.35 | B45 |
55. | Sochacka Renata | konsultacje | czwartek 13.35- 14.20 | A38 |
56. | Sykała Katarzyna | konsultacje | wtorek 8:10 - 8:55 | pokój A |
57. | Święconek Ewa | konsultacje | wtorek 9.05 -9.50. | A 37 |
58. | Warczakowska Beata | konsultacje | 1 i 3 piątek miesiąca 9.00 -9.45 | B6 |
59. | Więcek Ewa | konsultacje | Piątek -10.45 środa 15.10 | SG1 |
60. | Agnieszka Czarczyk | konsultacje | piątek 12.45 - 13.30 | pokój A |
61. | Włóka Mieczysław | konsultacje | czwartek 11.50-12.35 | pokój A |
62. | Wodarczyk Anetta | konsultacje | wtorek 12.45-13.30 | pokój A |
63. | Zielonka Ewa | konsultacje | czwartek 10.00-10.45 | budynek C |
64. | Zielonka Michał | konsultacje | poniedziałek 14.20 - 15.10 | A21a |
65. | Zielonka - Wojtera Karolina | konsultacje | poniedziałek 13.35-14.20 | C4 |
66. | Ziętek Joanna | konsultacje | środa 10.55-11.40 | A35 |
67. | Bożena Palus | konsultacje | poniedziałek 13.35-14.20 | A4 |
68. | Waldemar Górski | konsultacje | czwartek 10.00-10.45 | A 25 |
69. | Magda Tułnowska. | konsultacje | piątek 13.35-14.20 | A7 |