Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnychuczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu wykonali własnoręcznie świąteczne karty.
Cudowny klimat świąt można poczuć na wiele sposobów. Corocznym zwyczajem uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu przygotowali świąteczne karty.

Nadszedł czas na podsumowanie i rozstrzygnięcie ekologiczno – charytatywnej rywalizacji: „Klasa Super Zakręcona 2016/2017” dla tegorocznych maturzystów.
Występ artystyczny dla Domu Pomocy Społecznej

W dniu 02.03.2017 r. już po raz trzeci w bieżącym roku szkolnym wsparliśmy Schronisko dla zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim.
W dniu 24.02.2017 roku odbyła się w naszej szkole karnawałowa dyskoteka integracyjna. W imprezie wzięli udział wolontariusze naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz zaproszeni goście: młodzież niepełnosprawna - podopieczni Centrum Edukacyjno - Rehabilitacyjnego „SZANSA” w Piotrkowie Trybunalskim oraz inni wolontariusze  współpracujący z Polskim Stowarzyszeniem „POMOC”.
Wolontariusze naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu - uczniowie klasy Ia LO: Julia Świech oraz Szymon Majewski w ramach działalności w Grupie Społecznych Instruktorów Młodzieżowych PCK w Piotrkowie Trybunalskim pomagali w zbiórce publicznej w Centrach Handlowych: Focus Mall i ECHO.
W dniu 11.01.2017 roku odbyły się spotkania z rzecznikiem Stowarzyszenia „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci” – panem Jarosławem Maćkiewiczem, który odwiedził naszą szkołę na zaproszenie Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Dnia 16.12.2016 r. odbyło się uroczyste przedświąteczne integracyjne spotkanie opłatkowe w Centrum Edukacyjno – Rehabilitacyjnym „SZANSA” w Piotrkowie Trybunalskim.
Cudowny klimat świąt można poczuć na wiele sposobów. Na przekór monotonii  uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu przygotowali ręcznie wykonane świąteczne karty.