Nasi wolontariusze na 25-tym Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wolontariusze naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu - uczniowie klasy Ia LO: Julia Świech oraz Szymon Majewski w ramach działalności w Grupie Społecznych Instruktorów Młodzieżowych PCK w Piotrkowie Trybunalskim pomagali w zbiórce publicznej w Centrach Handlowych: Focus Mall i ECHO.
Dnia 15.01.2017 r. zagrała po raz kolejny WOŚP. W tym roku wolontariusze zbierali datki pieniężne dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.
Podczas zbiórki wolontariusze dostarczali rozrywki dzieciom, skręcali dla nich balonowe zwierzątka, malowali buźki, uczyli ich pierwszej pomocy.  Dzieci miały także okazję do zabawy oraz zrobienia sobie pamiątkowej fotki z ogromnym niebieskim słoniem, który obdarowywał dzieciaki słodkościami.