KOŁO WOLONTARIATU

Szkolny Klub Wolontariatu to inicjatywa, skierowana do uczniów, pragnących pomagać najbardziej potrzebującym, reagować czynnie na potrzeby środowiska, inicjować działania charytatywne i kulturalne. W ramach naszej działalności współpracujemy z:
1. Kołem Wolontariatu Polskiego Stowarzyszenia „POMOC” w Piotrkowie Trybunalskim
2. Centrum Edukacyjno - Rehabilitacyjnym „SZANSA” w Piotrkowie Trybunalskim
3. Stowarzyszeniem „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci”, (projekt „Zostań Super Zakrętakiem” objęty Honorowym Patronatem Łódzkiego Kuratorium Oświaty)
4. Grupą Społecznych Instruktorów Młodzieżowych PCK w Piotrkowie Trybunalskim
5. Fundacją „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”
6. Ogólnopolskim Projektem „Szlachetna Paczka”
7. Towarzystwem Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego
8. Domem Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim
9. Wolontariuszami współpracującymi z Polskim Stowarzyszeniem „POMOC”, z Centrum Edukacyjno- Rehabilitacyjnym „SZANSA”,  z Oratorium Św. Antoniego oraz z Dominikańskim Centrum Edukacyjnym w Piotrkowie Trybunalskim.

Jeżeli cechuje Cię chęć do działania, optymizm, odwaga i empatia, dołącz do nas!
Pamiętaj: dobro powraca!

Opiekun koła: Barbara Krawczyk, sala A40