„Hej kolęda, kolęda...”, czyli szkolne jasełka.

_MG_0378 [1600x1200]
Wigilia, pasterka, opłatek, kolędy – te słowa przywołują najbardziej rodzinne Święta Bożego Narodzenia.
22 grudnia 2015 r. w naszej szkole odbyły się Jasełka. W ten wyjątkowy czas młodzież zaprezentowała wiersze przywołujące nastrój świąt. „Cicha noc...”, „Maleńka miłość”, „Wśród nocnej ciszy”, „Bóg narodził się”, „Oj maluśki, maluśki” i wiele innych kolęd i pastorałek zabrzmiało podczas wspólnego kolędowania młodzieży i zaproszonych gości.

W uroczystości uczestniczyła dyrekcja naszej szkoły, emerytowani nauczyciele, pracownicy administracji i pedagogowie.
W jasełkach udział wzięli uczniowie z klas: I C LO, I B T4, II B LO, II C LO, III A T4, III C LO.
Jasełka przygotowały panie Maria Piechocka, Jolanta Lalek, Ewa Święconek oraz Iwona Stępień, odpowiedzialna za oprawę muzyczną.
Dziękujemy za okazaną pomoc i wszystkim życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!!
Zapraszamy do obejrzenia galerii.