Przedstawiamy listę uczniów - uczestników wyjazdu na Węgry na praktyki w ramach projektu Erasmus +
Niezmiennie od 2003 roku, 10 września obchodzony jest Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom, który powstał z inicjatywy (ISAP).
17 września 1939 roku o godzinie czwartej rano, bez wypowiedzenia wojny, łamiąc postanowienia paktu o nieagresji, wojska sowieckie dokonały zbrojnej napaści na wschodnie tereny Rzeczypospolitej. Konsekwencją sojuszu dwóch totalitaryzmów był rozbiór osamotnionej Polski.
14-09-2021

Mamy to! :)

Miło nam poinformować, że po raz piąty z rzędu nasz projekt "Praktyki zawodowe dla ZSP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim- 5" uzyskał akceptuję Agencji Narodowej. Oznacza to, że w ramach programu Erasmus nasi uczniowie ponownie wyjadą na praktyki - do Hiszpanii i na Węgry!
Informujemy, że od 08.09.2021 r. w sekretariacie w budynku B można odbierać świadectwa i zaświadczenia z sesji 212 EPKwZ.
TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW DO 8 WRZEŚNIA
Przedstawiamy porządek zebrań z rodzicami w dniu 8.09.2021 r.
Ogólnopolski projekt grantowy, którego celem jest aktywizacja młodzieży zainteresowanej informatyką
Dzisiaj rozpoczęliśmy rok szkolny 2021/2022. Ten dzień był szczególnie ważny dla pierwszoklasistów, którzy w samo południe spotkali się z dyrekcją i nauczycielami w sali gimnastycznej, by następnie przejść do sal ze swoimi wychowawcami.
Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022.

ul. Dmowskiego 38 e

Sobota 25 września 2021

Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd