W środę (13 marca) odbyła się w naszej szkole  I Debata Oxfordzka czyli pojedynek na argumenty i kontrargumenty. Tematem debaty była możliwość bezpiecznej wymiany poglądów w sieci.
Wykład dr hab. Mariusza Z. Jędrzejko, prof. Akademii Piotrkowskiej.
W poniedziałek 4 marca 2024  w bibliotece ZSP nr 2 rozpoczął się Tydzień Gier Planszowych. Przez cały tydzień uczniowie liceum i technikum wraz z wychowawcami odwiedzali naszą czytelnię, aby ćwiczyć refleks, wzrok i podzielność uwagi, jednocześnie rywalizując z kolegami o wygraną.
Inżynieria Samochodów Hybrydowych i Elektrycznych
Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza do udziału
w VIII Konkursie Mechanicznym.
Dziś na Wydziale Mechanicznym Technologicznym Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczysta Gala podsumowująca XXIII edycję konkursu na najlepsza pracę dyplomową o profilu mechanicznym oraz XVII edycję konkursu dla absolwentów szkół prowadzących kształcenie zawodowe "Technik-Absolwent”, organizowane przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich.

Zdjęcia ze Studniówki 2024, dzięki uprzejmości firmy TomFilm.
Prelekcja starszego chorążego sztabowego Pawła Kałdońskiego z 9. Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej.
18-01-2024

O stanach Ameryki

W ramach stałej współpracy z organizacją Proem, odbyła się kolejna lekcja języka angielskiego z udziałem naszych zagranicznych gości. Tym razem Mac i Olivia opowiadali o stanach w Ameryce.
15-01-2024

Wektory życia

Program profilaktyczny

ul. Dmowskiego 38 e

Wtorek 19 marca 2024

Bogdan, Jan, Józef, Leoncjusz, Marceli, Marek

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?