Uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024 - dziękujemy za wspólnie spędzone miesiące nauki :)
To był wyjątkowy dzień dla naszych uczniów, którzy znaleźli się w gronie najlepszych uczniów i absolwentów w Piotrkowie Trybunalskim.
Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 będzie miało miejsce w piątek (21 czerwca) o godz. 10:00 (duża sala gimnastyczna). Po uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udadzą się do klas.

W dniach 11 i 12 czerwca w ramach wspólpracy z organizacją Proem, piętnastu native speakers z USA prowadziło w ZSP2 w Piotrkowie Trybunalskim zajęcia konwersacyjne.
12 czerwca uczniowie ZSP 2 wraz z gośćmi ze Stanów Zjednoczonych udali się do Parku Belzackiego, gdzie całkowicie pochłonęła ich gra "Żartobiegi".

W tym roku szkolnym nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w konkursie języka angielskiego English Ace organizowanym przez Łowców Talentów - JERSZ.
Grupa uczniów, która już wkrótce wyjdzie do Ferrary w ramach programu Erasmus, odbyła dziś spotkanie online z włoskimi pracodawcami.
W poniedziałek, 20 maja, uczniowie klasy 1TD, wraz z nauczycielem historii Mariuszem Danielakiem, wzięli udział w wycieczce po piotrkowskiej starówce.
Explorer VI - kolejna edycja pikniku nauki i techniki ⚙️🦾 już 23 maja. W godzinach 9:00 - 13:00 na odwiedzających będzie czekało wiele atrakcji.
Kilka ujęć z sobotniego Biegu dla Martynki. Dziękujemy wszystkim za udział :)

ul. Dmowskiego 38 e

Wtorek 16 lipca 2024

Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?