W poniedziałek 4 marca 2024  w bibliotece ZSP nr 2 rozpoczął się Tydzień Gier Planszowych. Przez cały tydzień uczniowie liceum i technikum wraz z wychowawcami odwiedzali naszą czytelnię, aby ćwiczyć refleks, wzrok i podzielność uwagi, jednocześnie rywalizując z kolegami o wygraną.
Inżynieria Samochodów Hybrydowych i Elektrycznych
Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza do udziału
w VIII Konkursie Mechanicznym.
Dziś na Wydziale Mechanicznym Technologicznym Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczysta Gala podsumowująca XXIII edycję konkursu na najlepsza pracę dyplomową o profilu mechanicznym oraz XVII edycję konkursu dla absolwentów szkół prowadzących kształcenie zawodowe "Technik-Absolwent”, organizowane przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich.

Zdjęcia ze Studniówki 2024, dzięki uprzejmości firmy TomFilm.
Prelekcja starszego chorążego sztabowego Pawła Kałdońskiego z 9. Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej.
18-01-2024

O stanach Ameryki

W ramach stałej współpracy z organizacją Proem, odbyła się kolejna lekcja języka angielskiego z udziałem naszych zagranicznych gości. Tym razem Mac i Olivia opowiadali o stanach w Ameryce.
15-01-2024

Wektory życia

Program profilaktyczny
Boże Narodzenie 2023
Pięknym programem artystycznym rozpoczęło się wczorajsze przedświąteczne spotkanie nauczycieli, pracowników oraz przyjaciół naszej szkoły.  Dziękujemy wszystkim za obecność. Swoją wdzięczność wyrażamy również tym, którzy przygotowali to szczególne wydarzenie :)

ul. Dmowskiego 38 e

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?