14-10-2023

Życzenia :)

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności dla nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły.

12 października 2023 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny, przygotowany specjalnie na tę okazję. Były podziękowania za pracę nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi szkoły a wyróżnione osoby otrzymały Nagrodę Dyrektora od p. Dyrektor Lidii Łopusiewicz.

29 września 2023 r. uczniowie z klasy III A LO uczestniczyli w wyjątkowym wydarzeniu – Dniu Archiwisty.
Obecna siedziba Archiwum Państwowego w Piotrkowie Trybunalskim mieści się w zabytkowym budynku dawnej Synagogi przy ulicy Jerozolimskiej 29.
Proszę przygotować wniosek (do pobrania ze strony szkoły ), kopie orzeczenia oraz imienne faktury na zakup podręczników. Dokumenty  należy składać do pedagoga szkolnego (A 21a) w terminie do 8 września 2023 r.
Rozpoczęliśmy uroczyście rok szkolny 2023/2024. Od jutra zaczynamy naukę :)
Publikujemy informacje dot. rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024.
Już w najbliższy poniedziałek (21 sierpnia) rozpoczyna się obóz matematyczno-językowy "PROGRAMIŚCI Z PIOTRKOWSKIEJ PIOMY".
Uczestników projektu zapraszamy na godzinę 9:00 do sali A36 :)
📣 Drodzy Ósmoklasiści! 🙂
Dziękujemy Wam za wybór naszej szkoły 🤝🏻
Mamy nadzieję, że jako nasi uczniowie, będziecie się tutaj dobrze czuli. 👍
Kilka dni temu poznaliśmy wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych. W naszej szkole okazały się bardzo dobre - nasze Technikum Budowy Maszyn zajęło drugie miejsce wśród piotrkowskich techników pod względem zdawalności matur - procentowo 85%!

ul. Dmowskiego 38 e

Wtorek 16 lipca 2024

Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?