Jest w każdym roku taki czas, w którym wspominamy tych którzy odeszli.
Dzisiaj uczniowie naszej szkoły wzięli udział w niezwykłym spotkaniu online z aktywistką Instytutu Goethego. Tematem lekcji była niemiecka muzyka rozrywkowa.
Dziś w naszej szkole odbyła się "Lekcja z Funduszami Europejskimi", przeprowadzona przez Punkt Informacyjnty Funduszu Europejskich.
W ostatni wtorek przenieśliśmy się na Dziki Zachód.
Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Klaudia Socha z  klasy IV a LO została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu „Szukamy Redaktorów!” w ramach projektu Deutsch Plus organizowanego przez Instytut Goethego w Warszawie. Uczennica podzieliła się z czytelnikami Gazetki uczniowskiej swoim przepisem na pierogi ze szpinakiem.
Ogłaszamy konkurs na logo Szkolnego Klubu Wolontariatu.
14-10-2023

Życzenia :)

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności dla nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły.

12 października 2023 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny, przygotowany specjalnie na tę okazję. Były podziękowania za pracę nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi szkoły a wyróżnione osoby otrzymały Nagrodę Dyrektora od p. Dyrektor Lidii Łopusiewicz.

29 września 2023 r. uczniowie z klasy III A LO uczestniczyli w wyjątkowym wydarzeniu – Dniu Archiwisty.
Obecna siedziba Archiwum Państwowego w Piotrkowie Trybunalskim mieści się w zabytkowym budynku dawnej Synagogi przy ulicy Jerozolimskiej 29.

ul. Dmowskiego 38 e

Sobota 20 kwietnia 2024

Amalia, Sekundyn, Teodor, Marcelin, Berenika, Agnieszka, Nawoj, Szymon, Sulpicjusz, Czesław, Ursycyn

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?