Dziś 31.03.2026 r. w naszej Szkole było wiosennie, świątecznie, radośnie i przepysznie.
Akcja Szkolnego Klubu Wolontariatu połączyła świąteczną atmosferę z troską o środowisko. Kiermasz Wielkanocny pod hasłem "z sercem dla natury" cieszył się wyjątkowo dużym zainteresowaniem.Wolontariusze przygotowali ciasta domowego wypieku, wielkanocne babeczki oraz dekoracje i upominki świąteczne. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na działania ekologiczne, w tym zakup koszy do segregacji śmieci dla naszej Szkoły. Dziękujemy każdemu, kto był z nami i wsparł tę inicjatywę! Razem możemy więcej