Spotkanie młodości z doświadczeniem

Dnia 27 października młodzież z klas Technikum Budowy Maszyn miała przyjemność spotkać się z panem Antonim Michalakiem - przedstawicielem Piotrkowskiego Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich.
Pan Antoni Michalak, wieloletni działacz SIMP, przewodniczący Komisji ds. rzeczoznawców, wykładowców i specjalizacji oraz posiadacz Złotej Honorowej odznaki SIMP okazał się doskonałym mówcą. Nasz gość bardzo zajmująco opowiedział uczniom o historii, strukturze organizacyjnej, działalności i celach statutowych stowarzyszenia. Uczniowie wystosowali oficjalną prośbę o utworzenie Szkolnego Koła SIMP i przekazali na ręce Pana Antoniego Michalaka wypełnione deklaracje przystąpienia do stowarzyszenia.