BĘDZIEMY POMAGAĆ…

W dniu 3 listopada 2016 roku odbyło się spotkanie informacyjno - warsztatowe Polskiego Stowarzyszenia „Pomoc” w Piotrkowie Trybunalskim z członkami naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu pod opieką pani Barbary Krawczyk.

Polskie Stowarzyszenie „Pomoc” reprezentowała Prezes Stowarzyszenia pani Beata Czyżyńska oraz pan Karol Antosik, który koordynuje pracą wolontariuszy stowarzyszenia.
Celem spotkania było pozyskanie nowych członków „Koła Wolontariatu Polskiego Stowarzyszenia „Pomoc”, a tym samym nawiązanie współpracy z wolontariuszami naszej szkoły, którzy będą uczestniczyć w spotkaniach integracyjnych z młodzieżą niepełnosprawną ruchowo i/lub intelektualnie w Centrum Edukacyjno – Rehabilitacyjnym „SZANSA” w Piotrkowie Trybunalskim.