BO KAŻDY Z NAS MOŻE POMÓC…

NIE WRZUCAJCIE NAKRĘTEK DO ŚMIETNIKA,
PRZYNIEŚCIE JE DO SZKOŁY!

Nasza szkoła przyłączyła się do projektu „Zostań Super Zakrętakiem” realizowanym przez Stowarzyszenie „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci”.
To ekologiczne przedsięwzięcie, które dzięki segregacji odpadów,  w postaci zbiórki zakrętek, wspiera podopiecznych Hospicjum w urzeczywistnianiu ich marzeń. Akcja została objęta Honorowym Patronatem Łódzkiego Kuratorium Oświaty.
SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU wraz z opiekunem panią Barbarą Krawczyk (koordynatorem akcji na terenie naszej szkoły) serdecznie zaprasza wszystkich uczniów oraz nauczycieli  i pracowników naszej szkoły do stałego wspierania akcji. Wszystkie klasy zapraszamy do rywalizacji o zaszczytny tytuł „Klasy Super Zakręconej 2016/2017”.
Połączmy siły by przynieść jak najwięcej uśmiechu i radości podopiecznym  Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci.