Rada Osiedla "POŁUDNIE" oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowali dla małych i dużych mieszkańców osiedlana Festyn Rodzinny pn. "Zakończenie Lata"który odbył się w dn. 5.09.2015r. na boisku szkolnymZSP Nr 2
W programie festynu:
gry i zabawy ruchowe dla najmłodszych;
turniej drużyn osiedlowych w piłkę nożną;
Miasteczko Ruchu Drogowego;
zajęcia edukacyjne - "Fizyka balonika", lekcja mikroskopowa, warsztaty
fotograficzne i in.
konkurs plastyczny;
występ zespołu wokalnego
oraz
rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniej ukwiecony balkon.
Uczestnicy zabawy otrzymali nagrody!
GALERIA