Zapraszamy pełnoletnich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w akcji honorowego oddawania krwi. Zbiórka odbędzie się 18 października 2018 r. (czwartek) w czytelni w godz. 9.00 - 12.00. Osoby, które wyrażają chęć oddania krwi proszone są o zgłoszenie się do p. A. Michalec (sala B.46) w celu wpisania się na listę potencjalnych krwiodawców. Na zgłoszenia czekamy do 11 października. Przypominamy również, że do zarejestrowania kandydata na dawcę krwi potrzebny będzie dokument ze zdjęciem, potwierdzający tożsamość np. dowód osobisty. Zainteresowanych oddaniem krwi prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami. Oddaj krew i uratuj życie!
Akcja honorowego oddawania krwi
Proszę określić gdzie leży problem:
Ostatnie aktualności
- Ciekawa lekcja poświęcona odzieży...
- Młodzieżowe Międzyszkolne Zawody...
- FESTYN EKOLOGICZNY w naszej szkole :)
- Otwarta lekcja "Wesele"
- „Dyktando z języka angielskiego”
- FESTYN EKOLOGICZNY
- Uroczyste rozdanie dyplomów
- EkoSzkoła zaczyna się od każdego z nas
- Sukces uczniów naszej szkoły w...
- Dzień Geografa