Apel poświęcony JP II

IMG_7771 [1600x1200]
Dnia 22 X 2015 roku, w naszej szkole/ZSP NR 2/ odbył sie Apel poświęcony JP II. W przedstawieniu uczniowie klas maturalnych obejrzeli film poświęcony Naszemu Rodakowi, wysłuchali wierszy Czesława Miłosza i Reginy Sobik. Święty papież ukazany został również poprzez anegdoty z nim związane. Niewielu było ludzi, jak Karol Wojtyła, którzy mieli by podobne poczucie humoru i dystans wobec siebie. Spotakanie ubogaciły utwory "Barka"i "Abba Ojcze" w wykonaniu zespołu z naszej szkoły pod kierunkiem p.I.Stępień.

W Apelu udział wzięli, uczniowie klas II LO i III Technikum, między innymi:

1.Marciń Filipek

2.Jakub Famulski

3. Robert Alberciak

4.Kamil Malicki

5. Przemysław Wójtowicz

6. Szymon Kraś

7. Anna Pęcina

8. Klementyna Suwart

9.Wiktor Synowiec

Apelzostał przygotowany przez panie katechetki: Marię Piechocka i Ewę Święconek.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjeć.