Bal choinkowy :)

_MG_0143 [1600x1200]
11 grudnia 2015 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim tradycją lat ubiegłych odbył się bal choinkowy dla dzieci z Osiedla „Południe” oraz dzieci pracowników szkoły. Zebranych gości młodszych i starszych przywitał wicedyrektor szkoły pan Dariusz Maliszewski.

Zabawę rozpoczął spektakl pt.: „Kopciuszek”  przygotowany przez panie Iwonę Klukowską i Katarzynę Patryarchę. Uczniowie Samorządu Uczniowskiego i klas maturalnych odgrywający główne role w spektaklu  w przepięknych strojach oraz przy dźwiękach muzyki zabrali nas w bajkowy świat Kopciuszka.
Następnie swoje kroki skierowaliśmy do pięknie ustrojonej sali balowej. Tu w rytm skocznej muzyki bawili się młodsi i starsi. Zabawa była przerywana konkursami, które cieszyły się dużą popularnością.
Największe zainteresowanie wzbudziły konkursy w których udział brały dzieci i ich opiekunowie. Mnóstwo śmiechu wywołał konkurs pt.: „Nakarm swoją mamę/tatę”. Brzmi łatwo jednak zadanie trochę się komplikuje w momencie, gdy dziecko które ma nakarmić swoją mamę /tatę ma zasłonięte oczy;). Niektórzy z rodziców wyglądali naprawdę słodko z cukrem pudrem na nosie. Za wystrój sali i zabawy odpowiedzialne były panie Katarzyna Gruca i Beata Łuszczyńska. Już od dziś czekamy na kolejny bal choinkowy.