Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2
w Piotrkowie Trybunalskim

Bal wiosenny „Pocałuj żabkę w łapkę”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 1 =
W dniu 11.04.2024 roku Szkolny Klub Wolontariatu we współpracy z Radą Osiedla Południe zorganizował Bal Wiosenny dla dzieci „Pocałuj żabkę w łapkę”. 
Podczas Balu świętowaliśmy powitanie wiosny, a także Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci, który obchodzony jest dokładnie 2 kwietnia w dniu urodzin jednego z najwybitniejszych i najbardziej znanych bajkopisarzy w historii literatury – Hansa Christiana Andersena.
Wszyscy uczestnicy balu założyli na siebie przebrania o tematyce bajkowej lub wiosennej. Zarówno zaproszeni goście, jak i wolontariusze naszej Szkoły wykazali się tutaj niebywałą fantazją. Wolontariusze naszej szkoły z zaangażowaniem udekorowali i przygotowali salę taneczną oraz wcielili się w role DJ-ów imprezy. 
Tańcom towarzyszyły różne atrakcje: quizy i konkursy o tematyce bajkowej, których rywalizacja zakończyła się wręczeniem słodkich upominków dla dwóch drużyn: niebieskiej oraz zielonej. Nie zabrakło także innych atrakcji, np. malowanie buziek, szczęśliwe biedronki - modelowanie żuczków z baloników, zgadnij kotku, co jest w środku, czy powiew wiosny – zabawa z zapachami i wiele innych.
Punktem kulminacyjnym imprezy był wybór Króla i Królowej balu. Każdy uczestnik zabawy mógł zagłosować na swoich faworytów. Zdecydowaną przewagą zdobytych głosów triumfowali Nina i Rafał. Zwycięzcy zostali uhonorowani insygniami władzy oraz otrzymali pamiątkowe bajkowe upominki – żabki w koronach. 
Dobry humor, pozytywna energia oraz radosny nastrój przyjęcia udzielił się wszystkim, a wspólnie spędzony czas na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników tej uroczystości. 
Dziękujemy naszym sponsorom: Pani Sylwii Miller-Sierowskiej – właścicielce firmy „To&owo Bezglutenowo” oraz Cukierni „SłodkieMono”.


 
powrót