Czy znasz ten zawód?

„Czy znasz ten zawód?”
KONKURS! KONKURS!
Czy wiesz do wykonywania jakich zawodów niezbędna jest sprawność manualna? Czy zalotka jest narzędziem pracy makijażystki? Czym zajmuje się ornitolog, a czym surdopedagog? Kto wybuduje piec, a kto postawi drewnianą konstrukcję dachu?

To przykładowe pytania, z którymi zmagali się uczestnicy konkursu zorganizowanego  przez szkolnego doradcę zawodowego Joannę Adaszek oraz Aldonę Kacpurę.

W dniu 19 października, w auli naszej szkoły, odbyła się IV edycja szkolnego konkursu : „Czy znasz ten zawód?”. W konkursie udział wzięło 59
uczniów naszej szkoły.

Najlepszym z najlepszych okazał się uczeń klasy III c liceum ogólnokształcącego: Kacper Brożyna, który zdobywając 28 punktów zwyciężył w konkursie i otrzymał nagrodę w postaci podwójnego zaproszenia do kina Helios. Na miejscu drugim uplasował się, zdobywając 23 punkty, Mateusz Bucholc – uczeń klasy I c technikum. Trzecią pozycję, zdobywając 22 punkty, zajął uczeń klasy II b technikum - Kacper Janiec.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy  posiadanej wiedzy!