„CZY ZNASZ TEN ZAWÓD”? - WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU

DSC09597 [1600x1200]

Dnia 18 grudnia 2015 r. odbyła się II edycja szkolnego konkursu: „Czy znasz ten zawód?”. Uczestnicy konkursu zmagali się z testem przygotowanym przez szkolnego doradcę zawodowego – Joannę Adaszek oraz nauczyciela wspomagającego - Aldonę Kacpurę.

W teście konkursowym znalazły się między innymi pytania o surdopedagoga, sztukatora, pielęgniarza alpinistę, ludwisarza czy inspicjenta. Pytania nie należały do łatwych. Szczęśliwym zwycięzcą został uczeń klasy II C VI Liceum Ogólnokształcącego - Robert Alberciak. Na miejscu drugim uplasował się Kacper Brożyna (któremu do zwycięzcy zabrakło jedynie 2 punktów), a na trzecim – Maciej Piechura.
Nagrodę – podwójną wejściówkę do kina - wręczyła wicedyrektor szkoły – pani Beata Hałaczkiewicz.
Zwycięzcy gratulujemy i już dziś zapraszamy do udziału w zmaganiach w następnej edycji konkursu.