Doświadczenia w ruchu – finał z balonami!

Zajęcia dla małych i dużych metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne
         We wtorek - 6 czerwca 2017 roku odbyły się czwarte, ostatnie w tym roku, zajęcia ruchowe, w których uczestniczyły dzieci z Prywatnego Przedszkola Magdaleny Jakubiak oraz uczniowie II a LO i  II a ZSZ.
Tym razem motywem przewodnim były balony, które fruwały, uciekały, pękały, skakały i znikały.
Podczas finałowego spotkania wystąpił dla dzieci gość specjalny. Był nim pan wicedyrektor Dariusz Maliszewski – nauczyciel fizyki, który poprzez eksperymenty pomógł dzieciom odpowiedzieć na pytania: Czy balon potrafi mówić? Czy można na nim stanąć? Czy można go przekłuć w taki sposób, żeby nie pękł?
Po balonowych zajęciach był czas na gratulacje, podziękowania, medale i ...oczywiście balony.
Dzieci w dowód wdzięczności przygotowały dla nas babeczki – samodzielnie upieczone w ramach przedszkolnych zajęć kulinarnych „Kuchcikowo”.
Jeszcze raz dziękujemy naszym wolontariuszom za chęci, wytrwałość, otwartość i okazaną cierpliwość.  Mamy nadzieję, że okazane zaangażowanie było dla Was dobrym doświadczeniem.
Do następnego razu.

ORGANIZATORKI