DRUGIE MIEJSCE W LIDZE SZKOLNEJ

inf
W czwartek (18.10) podczas spotkania w piotrkowskiej hali Relax podsumowano rozgrywki ligi szkolnej OSiR 2017/2018. W trakcie imprezy wręczono także nagrody dla najlepszych uczestników zawodów organizowanych przez Międzyszkolny Związek Sportowy.
Międzyszkolna liga sportowa jest corocznie organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Zmagania odbywały się od września 2017 do czerwca 2018 rok, w czterech dyscyplinach sportowych: siatkówka, koszykówka, piłka ręczna oraz mocowanie.
- W całych rozgrywkach wystartowało łącznie 106 zespołów i ponad 1000 zawodników z ośmiu szkół podstawowych i dziesięciu szkół ponadgimnazjalnych.

Nagrody najlepszym zespołom wręczyli prezydent Krzysztof Chojniak oraz wiceprezydent Andrzej Kacperek, którzy pogratulowali zwycięstw i życzyli dalszych sukcesów w przyszłości.

Pośród szkół ponadgimnazjalnych nasza szkoła zajęła II miejsce.