„Ekologiczne zakupy, świadomy konsument”

593342543
Udział naszych uczniów w sesji popularnonaukowej o tematyce ekologicznej i prozdrowotnej pod hasłem „Ekologiczne zakupy, świadomy konsument”

Uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Pochyluk i Wiktoria Gołąb z klasy II b LO oraz Arkadiusz Kapusta i Daniel Cejnóg z klasy II a LO  razem z panią Renatą Purgał brali udział w XII sesji popularnonaukowej uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych o tematyce ekologicznej i prozdrowotnej pod hasłem: „Ekologiczne zakupy, świadomy konsument” organizowanej przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli  w Piotrkowie Trybunalskim. Sesja odbyła się  23 listopada 2015 roku w sali konferencyjnej WODN.

Aleksandra Pochyluk oraz Wiktoria Gołąb zaprezentowały na sesji przygotowaną przez siebie pracę na temat: „Jedz odpowiedzialnie! Wybory konsumenckie w zakresie żywienia”.
Uczennice otrzymały  nagrody książkowe oraz podziękowanie  za ciekawe opracowanie tematu
i interesujące zaprezentowanie podczas sesji.

Gratulujemy!