Kolejna edycja Pikniku Nauki i Techniki Explorer V już za nami. Przez kilka godzin uczniowie szkół podstawowych z różnych miejscowosci, spędzali czas przyjemnie i pożytecznie - uczestnicząc w rozmaitych zadaniach, przygotowanych przez gości wydarzenia.
Explorer V już za nami :)
Proszę określić gdzie leży problem:
Ostatnie aktualności
- Uroczyste zakończenie roku szkolnego
- Erasmus+ podsumowanie projektu.
- Ciekawa lekcja poświęcona odzieży...
- Młodzieżowe Międzyszkolne Zawody...
- FESTYN EKOLOGICZNY w naszej szkole :)
- Otwarta lekcja "Wesele"
- „Dyktando z języka angielskiego”
- FESTYN EKOLOGICZNY
- Uroczyste rozdanie dyplomów
- EkoSzkoła zaczyna się od każdego z nas