I Mini Turniej w LEAGUE of LEGENDS

6 grudnia to czas pełen prezentów, które otrzymujemy od Św. Mikołaja i jego pomocników. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w ramach Mikołajek zorganizowany został I Mini Turniej w LEAGUE of LEGENDS.
Pięcioosobowe zespoły reprezentujące daną klasę mogły się zgłaszać do organizatorów turnieju do 2 grudnia 2016. 5 grudnia o 10:45 zostało przeprowadzone losowanie, które decydowało o przebiegu rozgrywek. Mecze rozgrywane były na 10 minutowych przerwach, natomiast finał turnieju rozegrany został na 6 godzinie lekcyjnej. Spośród zgłoszonych klas: IaT (2 drużyny), IIaT, IIbT i IIcLO, do finału dotarły drużyny IIaT i IIbT.
W finale, z pełnej emocji rozgrywki, zwycięsko wyszła klasa IIbT w składzie: Artur Bartocha, Dominik Szmuklerz, Łukasz Lasota, Jakub Bambrowicz, Hubert Gierczyk, Adrian Michlewski. Klasa IIaT tym samym zajęła drugie miejsce. Na podium znalazła się również klasa IaT gr 2.
Po wręczeniu nagrody, w postaci 1 dnia bez pytania oraz drobnych mikołajkowych upominków, uczniowie w dobrych humorach udali się na zajęcia. Wszyscy biorący udział w zabawie zgodnie zadeklarowali, że chętnie zagrają w kolejnych rozgrywkach LEAGUE of LEGENDS.
Nad przygotowaniami I Mini Turnieju w LEAGUE of LEGENDS czuwały nauczycielki przedmiotów zawodowych: Agnieszka Cygan-Kwapisz i Agnieszka Lenarcik. Na pochwałę zasługują uczniowie klasy IIaT, a w szczególności Sylwester Kaczmarek i Michał Łopaciński, którzy wspomagali organizatorki w przygotowaniach Mini Turnieju.

Drużyny biorące udział w I Mini Turnieju w LEAGUE of LEGENDS:
KLASA IaT: Jakub Drozdek, Adrian Ciszek, Mateusz Borowik, Patryk Wawrzynkiewicz, Iga Szymańska.
KLASA IaT gr 2: Mikołaj Wnęk, Dawid Krężlik, Dawid Gałecki, Łukasz Jończyk, Michał Bis.
KLASA IIaT: Kamil Stachański, Damian Wojciechowski, Mateusz Przyborek, Sylwek Kaczmarek, Michał Łopaciński.
KLASA IIbT: Artur Bartocha, Dominik Szmuklerz, Łukasz Lasota, Jakub Bambrowicz, Hubert Gierczak/ Adrian Michlewski.
KLASA IIc LO: Kamil Dominik, Dawid Deka, Jakub Wadera, Kacper Brożyna, Bartosz Korbut.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ;)