Informujemy, że od 27 maja 2022 r. będą do odebrania w budynku "B" ZSP nr 2 dyplomy dla absolwentów technikum, którzy ukończyli szkołę 29 kwietnia 2022 r.
Informacja dla absolwentów technikum
Proszę określić gdzie leży problem:
Ostatnie aktualności
- Erasmus+ podsumowanie projektu.
- Ciekawa lekcja poświęcona odzieży...
- Młodzieżowe Międzyszkolne Zawody...
- FESTYN EKOLOGICZNY w naszej szkole :)
- Otwarta lekcja "Wesele"
- „Dyktando z języka angielskiego”
- FESTYN EKOLOGICZNY
- Uroczyste rozdanie dyplomów
- EkoSzkoła zaczyna się od każdego z nas
- Sukces uczniów naszej szkoły w...