Karty Bożonarodzeniowe od Szkolnego Klubu Wolontariatu

Cudowny klimat świąt można poczuć na wiele sposobów.
Corocznym zwyczajem uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu przygotowali świąteczne karty. W poprzednim roku szkolnym SKW otrzymał w prezencie od Stowarzyszenia SURSUM CORDA „Świąteczne Karty Dobroczynne”.  To właśnie wnętrza tych kart zaprojektowaliśmy tak, żeby każda karta nabrała indywidualnego charakteru, a jednocześnie wyrażała ducha naszego wolontariatu. Każdy z członków Szkolnego Klubu Wolontariatuwłasnoręcznie złożył swój podpis pod życzeniami świątecznymi. Unikalne karty są niespodzianką dla stowarzyszeń, placówek, czy instytucji, z którymi charytatywnie współpracujemy.
Kartki Bożonarodzeniowe stanowią tradycyjną formę składania życzeń. Mamy nadzieję, że nasze karty będą świetną pamiątką dla każdego obdarowanego.
ŻYCZYMY WSZYSTKIM WYJĄTKOWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!