KONKURS NA POSTER

W naszej szkole odbyło się wręczenie nagród w konkursie realizowanym w ramach Programu Edukacji Ekologicznej pn. "Zagrożenia związane z emisją pyłów i gazów dla środowiska dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim w roku szkolnym 2017/2018".

Prace konkursowe były wykonywane przez zespoły sześcioosobowe. Każda osoba w zespole otrzymała nagrodę. Nagrody zostały zakupione dzięki dofinansowaniu przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Nagrody oraz gratulacje wręczała Pani Dyrektor Lidia Łopusiewicz wspólnie z nauczycielami czuwającymi nad realizacją programu.

Wykonane prace odznaczały się pomysłowością, estetyką, indywidualnym podejściem do tematu oraz zdolnościami artystycznymi. Zespoły, które zdobyły trzy miejsca na podium otrzymały sprzęt turystyczny, pamiątkowe gadżety oraz dyplomy. Komisja konkursowa po długiej debacie przyznała:

1 miejsce dla klasy 3b Szkoły Branżowej w składzie: Piotr Barczyk, Dominik Alama, Jan Foryś, Kamil Cebula, Bartosz Karbowiak, Dawid Kopeć
2 miejsce 2c VI Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Magdalena Jargan, Natalia Przybyła, Klaudia Sadzińska, Klaudia Danielik, Katarzyna Księżnik, Adrianna Górska

3 miejsce 2c VI Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Klaudia Wieczorek, Oskar Siwek, Jakub Stolarski, Szymon Skóra, Klaudia Purgał, Ewelina Staniszewska

Komisja konkursowa przyznała również wyróżnienia dla grup, których prace zaskoczyły pomysłowością wykonania oraz projektu, ale niestety nie spełniły wymagań regulaminu.
Wyróżnienie 1 dla klasy 3SBa w składzie: Daniel Dratwa, Dawid Kołaciński, Karol Pijewski
Wyróżnienie 2 dla klasy 4 b/c Technikum w składzie: Tomasz Płotkowski, Dariusz Olszewski, Adam Sipiński, Łukasz Zawiślak, Krzysztof Mielczarek, Kamil Kondaszewski
Wyróżnienie 3 dla klasy 4 b/c Technikum w składzie: Przemysław Kot, Michał Pawlik,
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i gadżety promujące projekt. Nagrody oraz dyplomy były zapakowane w piękne ekologiczne torby.

Dyplom_1_miejsce (doc) 0.06mb, (Pobrań: 90)
Dyplom_2_miejsce (doc) 0.06mb, (Pobrań: 109)
Dyplom_2cT_grupa (doc) 0.06mb, (Pobrań: 136)
Dyplom_3_miejsce (doc) 0.06mb, (Pobrań: 101)