Konkurs Piosenki Patriotycznej

„Raduje się serce…”
Po kilkuletniej przerwie Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim powraca z propozycją dla uczniów szkół podstawowych wzięcia udziału w Powiatowym Konkursie Piosenki Patriotycznej pod nazwą „Raduje się serce…” organizowanym z myślą uroczystym uczczeniu 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Przesłuchania konkursowe odbędą się 24 listopada 2023 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 przy ul. R. Dmowskiego 38e w Piotrkowie Trybunalskim.
Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić kartę zgłoszenia (w formie papierowej lub elektronicznej, dostępnej na stronie szkoły http://www.zsp2.piotrkow.pl ) i przesłać na adres: Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2, ul. R. Dmowskiego 38e, 97-300 Piotrków Trybunalski lub adres e-mail: anowi@interia.eu.
Załączniki:
1.      Regulamin konkursu
2.      Karta zgłoszenia
3.      Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

karta zgłoszenia (docx) 0.02mb, (Pobrań: 43)
oświadczenie (docx) 0.01mb, (Pobrań: 36)
regulamin (docx) 0.02mb, (Pobrań: 38)