logo
W naszej szkole odbyło się wręczenie nagród w konkursie realizowanym w ramach Programu Edukacji Ekologicznej 2017/2018.
Nagrody oraz gratulacje wręczała Pani Dyrektor Lidia Łopusiewicz wspólnie z nauczycielami czuwającymi nad realizacją programu. Nagrody zostały zakupione dzięki dofinansowaniu przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Wykonane prace odznaczały się pomysłowością oraz zdolnościami artystycznymi. Osoby, które zdobyły trzy miejsca na podium otrzymały grę planszową oraz różnorodne, pięknie wydane albumy lub książki. Komisja konkursowa po długiej debacie przyznała:

1 miejsce dla Weroniki Kwiatkowskiej z klasy 2a VI Liceum Ogólnokształcącego

2 miejsce dla Adrianny Górskiej z klasy 2c VI Liceum Ogólnokształcącego

3 miejsce dla Karoliny Skóry z klasy 1c VI Liceum Ogólnokształcącego

Dodatkowo, dla Klaudii Wieczorek z kl. 2c VI Liceum Ogólnokształcącego oraz Piotra Barczyka z kl. 3b Szkoły Branżowej zostały przyznane wyróżnienia.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Nagrody oraz dyplomy były zapakowane w piękne ekologiczne torby.

Dyplom_1_miejsce (doc) 0.06mb, (Pobrań: 72)
dyplom_1aT_slusarczyk (doc) 0.06mb, (Pobrań: 95)
Dyplom_2_miejsce (doc) 0.06mb, (Pobrań: 95)
dyplom_2cT_pieluzek (doc) 0.06mb, (Pobrań: 90)