Konkurs „Szukamy Redaktorów!” Deutsch Plus

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Klaudia Socha z  klasy IV a LO została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu „Szukamy Redaktorów!” w ramach projektu Deutsch Plus organizowanego przez Instytut Goethego w Warszawie. Uczennica podzieliła się z czytelnikami Gazetki uczniowskiej swoim przepisem na pierogi ze szpinakiem.
Gazetka dla uczniów ze szkół Deutsch Plus jest gazetą wydawaną przez uczących się języka niemieckiego dla uczących się języka. Autorami, dziennikarzami i redaktorami są uczniowie i uczennice sieci szkół Deutsch Plus.

Opiekę nad konkursem sprawowała Dorota Pstrokońska nauczycielka języka niemieckiego i koordynatorka projektu Deutsch Plus w ZSP  nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy  do lektury!

Link do Gazetki uczniowskiej: