W dniu 1 marca 2018 roku odbył się Konkurs Wiedzy o Krwiodawstwie i Krwiolecznictwie w Punkcie Pobrań Krwi w Piotrkowie Trybunalskim. Naszą szkołę reprezentowały uczennice Klaudia Stasiak z klasy II Lc i Katarzyna Kutalska z klasy III Lc, pod opieką nauczycielki biologii Agaty Michalec. Celem konkursu było określenie poziomu wiedzy o krwiodawstwie i sprawdzenie umiejętności z zakresu biologii i historii krwiodawstwa i krwiolecznictwa w Polsce.
Konkurs Wiedzy o Krwiodawstwie i Krwiolecznictwie
Proszę określić gdzie leży problem:
Ostatnie aktualności
- Ciekawa lekcja poświęcona odzieży...
- Młodzieżowe Międzyszkolne Zawody...
- FESTYN EKOLOGICZNY w naszej szkole :)
- Otwarta lekcja "Wesele"
- „Dyktando z języka angielskiego”
- FESTYN EKOLOGICZNY
- Uroczyste rozdanie dyplomów
- EkoSzkoła zaczyna się od każdego z nas
- Sukces uczniów naszej szkoły w...
- Dzień Geografa