Konkursy rozstrzygnięte!

W  ramach realizacji Programu Edukacji Ekologicznej pn.: „Edukacja ekologiczna obejmująca problematykę zanieczyszczeń powietrza oraz ich szkodliwe oddziaływanie na zdrowie ludzi” przygotowanym dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim na rok szkolny 2019/2020 zostały zorganizowane dwa konkursy: konkurs plastyczny i konkurs na film lub prezentację multimedialną.
W konkursie plastycznym pn: ,,Okaż kulturę chroniąc naturę, myśl globalnie działając lokalnie – w trosce o czyste powietrze” zwyciężyli:

I miejsce:
Jakub Wójcik, Przemysław Komar – klasa 1 LO G

II miejsce:
Natalia Lebelt, Zuzanna Rytych -  klasa 1 LO A

III miejsce:
Natasza Sianos, Zuzanna Baryła - klasa 1 LO G

Wyróżnienia:
Aleksandra Pielużek, Anna Kaźmierczak – klasa 1 LO C
Aleksandra Cypel - klasa 1 LO B, Katarzyna Malec – klasa 1 LO A
Maja Janiszewska, Klaudia Woch – klasa 1 LO C

W konkursie na film lub prezentację multimedialną pn: "Zaloguj czyste powietrze" zwyciężyli:

I miejsce:
Staniewska Julia - klasa 2 LO C, Matyjaszczyk Kacper -  klasa 1 T C

II miejsce:
Kazimierczak Ania, Pielużek Aleksandra - klasa 1LO C

III miejsce:
Kowalczyk Agata, Zieliński Robert - klasa 1LO E

Wyróżnienia:
Lebelt Natalia, Olczyk Magda -  klasa 1 LO A
Nowak Piotr, Drożdżyk Krystian - klasa 1 T D

Wszystkim laureatom i uczestnikom  gratulujemy!!! Dziękujemy za przygotowania wspaniałych prac konkursowych!!! Mieliśmy naprawdę trudny wybór! Już teraz zapraszamy do udziału w konkursie, który zorganizujemy w następnym semestrze (szczegóły po feriach)!

W imieniu wszystkich organizatorów: Małgorzata Gielec – Gałązka, Halina Olczyk oraz Magdalena Olczyk.