Lista zakwalifikowanych

Przedstawiamy listę uczniów zakwalifikowanych do udziału w projekcie pod nazwą:  Programiści z piotrkowskiej "Piomy” - obóz matematyczno-językowy dla uczniów ZSP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim w ramach pierwszego otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania w 2022 roku.
1. Adamus Jakub 1 TC
2. Gruszczyński Kacper 2TA
3. Kilian Mateusz 2 TC
4. Kowalczyk Igor 2 TC
5. Kozakowski Konrad 2 TC
6. Król Roksana  1 TC
7. Nadajczyk Kacper 2 TC
8. Osuch Wiktoria 1 TC
9. Pacan Wojciech 1 TC
10. Pielużek Mateusz 2 TC
11. Robaszek Jakub 2 TC
12. Sawicka Ada 2 TC
13. Stanisz Agnieszka 2 TC
14. Szymczyk Dominik 1 TC
15. Śpiewak Jakub 2 TC

Uczestnicy obozu nabędą kompetencje w zakresie programowania. Wezmą udział w warsztatach z tworzenia projektów społecznych oraz  warsztatach motywacyjnych z doradcą edukacyjno zawodowym z efektywnego zarządzania czasem, planowania kariery i gimnastyki umysłu. Odbędą szereg zajęć z algorytmiki i języka angielskiego dla branży programistycznej. Wezmą udział w dwóch wycieczkach o charakterze historyczno- krajoznawczym realizowanych w języku angielskim i wycieczkach edukacyjno-zawodowych.