Nadmierne korzystanie z Internetu może mieć poważne konsekwencje, a walka z nim może okazać się trudna.
Nadużywanie Internetu przez dzieci i młodzież
Proszę określić gdzie leży problem:
Ostatnie aktualności
- Ciekawa lekcja poświęcona odzieży...
- Młodzieżowe Międzyszkolne Zawody...
- FESTYN EKOLOGICZNY w naszej szkole :)
- Otwarta lekcja "Wesele"
- „Dyktando z języka angielskiego”
- FESTYN EKOLOGICZNY
- Uroczyste rozdanie dyplomów
- EkoSzkoła zaczyna się od każdego z nas
- Sukces uczniów naszej szkoły w...
- Dzień Geografa