Nakręć się i pomagaj każdego dnia!

Przypominamy, że nasza szkoła już od 5 lat wspiera projekt „Zostań Super Zakrętakiem” realizowany przez Stowarzyszenie „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci”.
To ekologiczne przedsięwzięcie, które dzięki segregacji odpadów, w postaci zbiórki zakrętek, wspiera podopiecznych Hospicjum w urzeczywistnianiu ich marzeń. Akcja jest objęta Honorowym Patronatem Łódzkiego Kuratorium Oświaty. W poprzednim roku szkolnym 2020/2021 zorganizowaliśmy także dodatkową zbiórkę na prośbę Młodzieżowej Rady Miasta dla chorego Patryka.

Łącznie przez te pięć lat przekazaliśmy 1381 kg zakrętek na cele charytatywne.

SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU wraz z opiekunem panią Barbarą Krawczyk (koordynatorem akcji na terenie naszej szkoły) serdecznie zaprasza wszystkich uczniów oraz nauczycieli  i pracowników naszej szkoły do stałego wspierania zbiórki.

W celu popularyzacji tej ekologiczno-charytatywnej akcji SKW ogłasza kolejną już SZÓSTĄ EDYCJĘ KONKURSU o tytuł „Klasy Super Zakręconej 2021/2022”.

Dla najlepszych klas i indywidualnych Super Zakrętaków przewidujemy wyróżnienia!

Połączmy siły by przynieść jak najwięcej uśmiechu i radości podopiecznym  Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci.
BO KAŻDY Z NAS MOŻE POMÓC…