Nauczyciele szkolili się na symulatorach

Nauczyciele naszej szkoły odbyli specjalne szkolenie w zakresie paneli mechatronicznych oraz symulatorów obrabiarek CNC. To jeden z elementów realizacji projektu "Wysoka jakość kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim".
Na zakupionych w ramach powyższego projektu symulatorach można symulować różne warunki, jakie mogą wystąpić podczas pracy, np. dobierać różne prędkości skrawania, rózne parametry technologiczne i sprawdzić jak to przekłada się na program i wykonanie elementu.

Projekt "Wysoka jakość kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim" współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego 2014 - 2020.